Ką daryti, jeigu negaunu žemėlapio?

Įvedus el.pašto adresą mūsų svetainėje – Jums būna automatiškai išsiunčiamas laiškas į el.pašto dėžutę. Patikrinkite ,,Reklamos” skiltį el.pašte arba į paieškos laukelį įveskite ,,Trys pradinukai”. Tokiu būdu tikrai rasite laiškelį. Jeigu nepavyksta – parašykite mums paspaudus ,,Kontaktai”.

Kaip įkelti žemėlapį?

Jums reikėtų perkelti ,,Trys pradinukai nuotykių žemėlapis #1 v1.0″ aplankalą į %AppData%\Roaming\.minecraft\saves.

Lengvesnis būdas, kaip rasti šį aplankalą, yra žaidime nueiti į ,,Options”, tada ,,Resource pack”, vėliau ,,Open resource pack folder” ir tada Jūs atsirasite aplankale, kuris yra jūsų ,,Minecraft” žaidimo aplankale. Jums reikės tik grįžti vienu aplankalu aukštys ir pamatysite ,,Saves” aplankalą. Tai atlikus, paleiskite šį žemėlapį iš sąrašo, kurį rasite žaidime!

“Resource pack” (tekstūros) jau yra įdėtos į žemėlapį, tad jų siųstis papildomai nereikės. Jos aktyvuojasi automatiškai.

Reikalavimai ir rekomendacijos

REIKALAVIMAI:
– Žaidimas yra vieno žmogaus rėžime (single-player). Negalima žaisti serveryje ar su kitais žaidėjais. Kitaip žemėlapis veiks klaidingai.
– Būtinai išjunkite tarp Minecraft garsų ,,music”.
– Nenaudokite ,,Resource pack”. Šis žemėlapis visa tai turi viduje.

REKOMENDACIJA:
Jeigu jūsų kompiuteris nėra pakankamai galingas, kad patirtumėte nuotykį kokybiškai, rekomenduojame įsidiegti ,,Optifine” į Minecraft žaidimą. Kaip tai padaryti, galite rasti čia: https://optifine.net/home

Kaip gauti Minecraft?

Minecraft žaidimą galite nusipirkti šiuo adresu: https://minecraft.net

Kokią Minecraft versiją naudoti?

Jums reikėtų naudoti Minecraft 1.12.2.

Ką daryti, jeigu sugadinau žemėlapį?

Sugadinus, arba kitaip pakeitus žemėlapį, rekomenduojame ištrinti sugadintą žemėlapį ir įkelti naujai atsiųsta žemėlapį.